Textil & Potisk

Potisk textilu

Jsme profesionálové v oblasti potisků. Spolupracujeme pouze s nejkvalitnějšími dodavateli textilií a tím dáváme zákazníkovi na výběr zvolit si textil přesně dle představ a přání. Materiálů a možností jak textilie potisknout je mnoho a vzhledem k individuálnímu přístupu ke každé zakázce jistě pomůžeme s výběrem metody potisku.
Zajištění textilií z naší strany je samozřejmostí. Spolupracujeme s největšími českými i zahraničními dodavateli, mezi které patří např. Adler, Alex Fox, Canis, Falk & Ross a jiné.

Potisk lze zhotovit na trika, košile, mikiny, čepice, outdoor, tašky a ostatní.
Potisk textilu využívají jak kolektivy – pracovní oděvy, sportovní a týmové dresy, firemní textil, tak jednotlivci, protože každý potisk zhotovujeme již od 1ks.

Metoda potisku závisí na složitosti potisku, použitém materiálu, množství atd. Mezi nejčastější metody patří:

 • Nažehlovací folie: Nejrozšířenější forma potisku. Jedná se o vysoce kvalitní PVC folii, která se nabízí cca v 50ti možných barvách. Vhodné pro jednotlivý potisk čísel, dresů, nápisů, jednoduchých log a tvarů.

 • Digitální potisk: Nejsložitější a nejkvalitnější forma potisku. Tisk na folii ze speciální tiskárny OKI s bílým tonerem. Vhodné pro složitější, vícebarevná loga, fotografie atd.

 • Sublimace: Jedná se o probarvení PE/PES úpletů. Metoda využívaná na funkční textil, vlajky, klíčenky apod.

 • Sítotisk: Metoda vhodná pro větší sériePracovní oděvy

Nabízíme pracovní oděvy, obuv, ochranné pomůcky pro každý průmysl.

 • Stavební a automobilový průmysl

 • Gastronomický a potravinářský průmysl

 • Doprava, sklad, logistika, ostatní výroba, ale i volný časRychlost a kvalita za nejlepší ceny a to již od jednoho kusu. Potisk textilu realizujeme uvedenými metodami na vlastních zařízeních za použití těch nejmodernějších technologií. Veškeré barvy a materiály jsou zdravotně nezávadné a vyhovují nejpřísnějším ekologickým normám a předpisům. Veškeré technické listy a atesty předložíme na vyžádání.