Velkostisk & Polepy

Náš pravidelně školený tým, který se postará o Váš polep od návrhu až po realizaci je schopný polepit téměř každý materiál jakýchkoli tvarů. Nabídka tloušťek, kvalit a barev folií je tak obsáhlá, že nám nic nebude bránit zhotovit Váš polep přesně dle představ. Polep lze zhotovit téměř na jakýkoliv povrch či materiál. Mezi nejběžnější patří polepy vozidel, dodávek, výloh, deskových materiálů atd.

Řezaná reklama

Řezaná foliová grafika najde své uplatnění především v oblasti propagace. Lze ji využít na jakýkoli povrh od skla, přes kov až po zeď. Vyřezávat lze tvary libovolné velikosti a složitosti. Po vyřezání se provádí separace přebytečné folie a montáž na přenosovou folii, následně je polep připraven na aplikaci. Nabídka řezaných folií se liší dle tloušťky, doby trvání, barvy, povrchu na aplikaci atd.

Velkoformátový tisk pro externí & interní použití

Uplatňuje se tam, kde končí jednoduchost řezané reklamy, tudíž především ve vícebarevných polepech, složitějších grafikách apod. Tisk a ořez má na starost naše profesionální ekosolventní velkoplošná tiskárna MIMAKI CJV 150 a špičkový řezací plotr GCC. Samozřejmostí je možnost tisku v té nejvyšší možné kvalitě na široké spektrum materiálů od obyčejného papíru, přes folie až po speciální tisková či malířská plátna. Velikost tisku není ničím limitována a to Vám nebrání zapojit fantazii a nechat si zhotovit výrobek dle Vašeho přání.

 • Samolepky

  Výroba samolepek, či např. výrobních štítků na zakázku.

 • Roll-up

  Roll-Up systémy jsou konstrukce, do kterých lze upnout grafický panel, prezentující daný produkt nebo službu. Různé šíře a výšky roll-upu přesně podle Vašeho přání.

 • Deskové materiály

  Naše desky pro reklamu se vyznačují atraktivním vzhledem a výjimečnou zpracovatelností. Jsou optimálním řešením pro Vaši reklamu.

 • Plachty a bannery

  Skupina obsahuje jak klasické PVC bannery tak síťoviny. Plachty a bannery disponují vysokou použitelností a skvělými vlastnosti proti povětrnostním a slunečním vlivům.

 • Speciální materiály

  Jsou určeny pro netradiční aplikace, např. na podlahy, či tisk na umělecká plátna atd.

 • Laminace

  Veškeré polepy lze také zalaminovat, a tím prodloužit jejich životnost.